Zenginler kıyamet gününe hazır! İşte ultra zenginler için hazırlanan süper lüks sığınaklar...

Dünyanın önde gelen zenginleri, gezegenimizde yaşanması muhtemel olası bir küresel tehdit için önlemlerini şimdiden alıyor. Olası kıyamet senaryolarından sağ salim kurtulmak isteyen bazı milyarderler, kıyamet günü evleri satın almaya başladı. İşte ultra zenginler için hazırlanan süper lüks sığınaklar ve o sığınakları almaya başlayan milyarderler...

Gezegenimizde yaşanması muhtemel olası bir küresel tehdit için önlem alıyor musunuz? Yarın öbür gün kafanıza bir asteroid düşse ya da nükleer savaş çıksa ne yapacaksınız? 

114
İşte bu soruya cevap arayan ve aradığı cevabı da bulan bazı milyarderler, şimdiden olası kıyamet senaryolarından sağ salim kurtulmak için kıyamet günü evleri satın alıyor. İşte ultra zenginler için hazırlanan süper lüks sığınaklar ve o sığınakları almaya başlayan milyarderler... 
214
Sadece milyonerler için inşa edilen sığınaklarda, zenginlerin kıyamet günü geldiğinde yıllarca hiç dışarı çıkmadan hayatlarını sürdürebilecekleri iddia ediliyor. 

Ormanlık alandaki yeraltına inşa edilen ‘5 yıldızlı’ sığınaklarda yüzme havuzları, tiyatrolar, fitness salonları, restoranlar ve hatta helikopter hizmeti bile sunuluyor.

414