En güzel Ramazan Bayramı kutlama mesajları 2021

Ramazan bayramı, bu sene de geçen sene olduğu gibi koronavirüs (Covi-19) kısıtlamaların gölgesinde geçecek. Ancak yanlarında olamasanız da bayram mesajları sevdikleriniz ile aranızdaki bağı güçlendirir. Bayramın maneviyatını birlikte yaşamanız için en yeni bayram mesajlarını sizler için derledik...

Tüm müslüman elemi bir kez daha Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor. İslam dini için yılın en önemi günlerinden biri olan Ramazan Bayramı, 13 Mayıs Perşembe ve 5 Mayıs Cumartesi tarihleri arasında idrak edilecek.

Geçmiş bayramların aksine bu bayram koronavirüs salgını nedeniyle coşkulu geçmeyecek. Ancak yanlarında olamasanız da bayram mesajları sevdikleriniz ile aranızdaki bağı güçlendirir. SMS, Twitter, Facebook, Whatsapp gibi ortamlardan sevdiklerinizin bayramını kutlamanız ve bu özel günün maneviyatını birlikte yaşamanız için en güzel bayram mesajlarını sizler için derledik…

EN ANLAMLI BAYRAM MESAJLARI

- Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara. Ramazan Bayramınızı kutlar, küçüklerin ellerinden, büyüklerin gözlerinden öperim.

- Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

- Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır aradaki mesafeleri. Bazen bir mesaj birleştirir gönülleri. Bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız bereketli olsun!

- Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Ramazan Bayramın kutlu olsun…

- Küslerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun. 

- Sana gelen her iyilik Allah'tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu oldun. Ramazan Bayramın mübarek olsun.

- Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

- Benim ömrümde ırmaklar vardır, sularında hayallerimi yüzdürdüğüm. Benim ömrümde sevdiklerim vardır, bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm... Ramazan Bayramımız kutlu olsun. 

- Şeker tadında bir Ramazan Bayramı diler, her şeyin gönlünüz kadar güzel olmasını temenni ederim. Hayırlı bayramlar.

- Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu bir bayram dilerim. Ramazan Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.

- Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun. Acılar unutulurken dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

- Gülerek bitti mübarek Ramazan ayı, şimdi ellerim havada dua ediyorum Yaradanıma. Bu mübarek Ramazan Bayramında herkes mutlu olur inşallah dualarım Allah’ıma..

- Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

- Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur. Dua ise yüce Allah'a gider nur olur. Gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle, Ramazan Bayramınızı kutlarım.

- Birlik ve beraberliğimizin eksilmeyeceği, her zamankinin bir öncekinden daha güzel ve mutlu olmasını temenni ettiğimiz bir bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

- Hayat nefes aldığımız kadardır. Gerçek olan güzellikler ise yaşandıkça anlaşılır. Bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

- Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun…