O tarihte sistem tamamen değişecek: Deizm dalgası giderek yükselecek!

Covid-19 pandemisi sonrası yeni bir dünya düzeninin kurulacağına yönelik bilim-kurgu filmlerini aratmayan öngörüler var. Peki bu öngörüler ne kadar gerçeği yansıtıyor? 2045 yılı ve öncesinde neler olacak?

İnsanlık, Covid-19 salgını ile birlikte son yüz yılda eşi benzeri görülmemiş günlerden geçerken, fütürist ve stratejistler salgın sonrası yaşamın nasıl olacağına dair bilim-kurgu filmlerini aratmayan öngörülerde bulunuyor. Koronavirüs sonrası yeni bir dünya düzeninin kurulacağını savunan Stratejist Abdullah Çiftçi ile Dr. Ramazan Kurtoğlu sıkla bu konuya ilişkin çarpıcı değerlendirmelerde bulunuyor. 

Son olarak katıldığı bir televizyon programında, dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs sonrası neler yaşanabileceğine ilişkin tahminlerde bulunan Stratejist Abdullah Çiftçi, üst aklın dünya düzenine değiştirme için yola çıktığını ve planın uzun vadeli olduğunu söyledi ve 2045’i işaret etti.

2045 YILINDA NE OLACAK?

Dünya düzeninin tam anlamıyla değişeceğini tarih için 2045'i işaret eden Çiftçi  "Sistem değişikliği için sahaya çıkanlar başka şeyleri getirecekler. Bu oyunun devamını oynayacaklar. Birinci şey korku ve moralsizleştirme. İkincisi istikrarsızlaştırma, üçüncüsü ise kriz. Son basamak ise normalleşme. Verdikleri tarih ise 2045'tir. Yeni dünya düzeni için bu tarih verildi. Burada bizim dikkatli olmamız lazım. Bunu planlayan üst akıl bizden gerçekten akıllı değiller" ifadelerini kullandı.

 ‘‘DEİZM DALGASI YÜKSELECEK’’

Covid-19 salgınıyla ikinci Dünya Savaşı sonrası kurulan ekonomik düzenin yıkılacağını belirten Dr. Ramazan Kurtoğlu ise, yeni bir sistemin geldiğini ve bu sistemde semavi dinlerin sorgulanacağını açıkladı. Dünyanın mevcut ekonomik sistemi terk ettiğini belirten Kurtoğlu, yeni bir ekonomik sistemin getirileceğini söyleyerek ‘‘İkinci Dünya Harbi ile kurulan sistem çöktü. Radikal bir kontrol sistemine dayalı para-politik-sosyal sistem geliyor. Bütün semavi ve felsefi dinlerde deizm dalgası giderek yükselecek, kıtlık-adaletsizlik ve çaresizlik üzerinden semavi dinler -tarikatlar cemaatler sorgulanacak." dedi.

Ayrıca Ocak 2021'de küresel ekonomik Armagedon’un başlatılacağını belirten Kurtoğlu, küresel çetelerin yeni bir ekonomik krizde olduğunun altını çizdi. Kurtoğlu Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "ABD'li Haham Jonathan Cahn, Üç kitabında Kabalist Finans-Siyasi-Dini 7 ve 49 yıllık "Şemitah Döngüsünü” 15 Ocak 2014 olarak açıkladığında IMF Başkanı Christina Lagarde konuşmasında “7”nin Ezoterik kutsiyetini anlattı. Ocak 2021'de küresel ekonomik Armagedon’u başlatacaklar: Sistematik parasal yıkım." dedi.

Kurtoğlu’nun sistematik parasal yıkım öngörülerini Abdullah Çiftçi ve Hamza Yardımcıoğlu’da gibi isimlerde sıklıkla dile getiriyor. Özellikle Hamza Yardımcıoğlu, bu konuda en net ifadeler kullanan isim olarak karşımıza çıkıyor.

Hatta koronavirüsün dahi yalnızca bu sürece geçiş için kullanıldığını ifade eden Yardımcıoğlu, virüsün biteceği tarihlerde küreselcilerin yeni bir para birimi ortaya atacaklarını ve mevcut para sistemine alternatif olacak bu sistemin ‘nakitsiz toplum’un da temellerinin atılmış olacağını vurguluyor.