Nisan ayında yükselişe geçecek altcoinler açıklandı

Gelişen teknolojiyle birlikte yatırım anlayışı değişti. Her daim güvenli liman olarak görülen emtiaların yerini kripto paralar aldı. Yaptığı nokta atışı tahminler nedeniyle altcoin kâhini olarak anılan popüler kripto para birimi analisti il Capo Of Crypto, Nisan ayında yükselişe geçeceğini öngördüğü altcoinleri açıkladı. İşte önümüzdeki günlerde yükselişe geçeceği öngörülen kripto para birimleri...

Gelişen teknolojiyle birlikte yatırım anlayışı değişti. Her daim güvenli liman olarak altın ve gümüşün yerini dijital paralar aldı.

Geçen yılın en büyük Bitcoin (BTC) çöküşünü doğru bir şekilde tahmin ettikten sonra kripto kâhini olarak anılmaya başlayan trader il Capo Of Crypto (CryptoCapo), yeni tahminlerini paylaştı.

110

Sarsıntıların her zaman yaşanabileceğini kaydeden analist, Bitcoin’in muhtemelen 50.000 doları destek olarak test ettiğini ve kral kripto paranın önümüzdeki haftalarda 80.000 dolar seviyesini geçmesini beklediğini belirtti.

Piyasaların büyük bir sıçrama için hazırlandığı bu dönemde, il Capo Of Crypto’nun yükselişe geçeceğini öngördüğü diğer coinler şöyle…

210

Ethereum (ETH)


Syntropy (NOIA)

410