Pınar Gültekin'in katili Cemal Metin Avcı'nın bir çocuğu olduğu ortaya çıktı

Muğla’da günlerdir haber alınamayan ve güvenlik güçlerinin yoğun çabası sayesinde bulunan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in eski sevgilisi tarafından boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı. Olayla ilgili soruşturmayı sürdüren ekipler, güvenlik kameralarından Pınar Gültekin’in kaybolmadan önce eski sevgilisi Cemal Metin Avcı ile alışveriş merkezinde oturduğu tespit etti. Peki Pınar Gültekin'in katili Cemal Metin Avcı kimdir?

Tüm Türkiye’nin konuştuğu Pınar Gültekin cinayetinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Güvenlik ekiplerinin yoğun çabası sonrası bulunan Pınar Gültekin’in cansız bedeni Muğla’nın Menteşe ilçesinde ormanlık bir alanda bulundu. Süreçle alakalı gelişmeleri yakından inceleyen güvenlik güçleri Gültekin’in eski sevgilisi Cemal Metin Avcı tarafından boğularak öldürüldüğü tespit etti. Peki Pınar Gültekin’in katili Cemal Metin Avcı kimdir kaç yaşında evli mi? İşte konuyla alakalı tüm detaylar…

PINAR GÜLTEKİN’İN KATİLİ CEMAL METİN AVCI EVLİ VE BİR ÇOCUK BABASI

Polisler boğularak öldürüldüğünden şüphelendikleri Gültekin’in cansız bedenini adli tıpa kaldırdı. Olayla ilgili soruşturmayı sürdüren ekipler, güvenlik kameralarının görüntülerinden Pınar Gültekin’in kaybolmadan önce eski sevgilisi Cemal Metin Avcı ile alışveriş merkezinde oturduğu, ardından da bu kişiyle birlikte buradan ayrıldığını tespit etti. Evli ve bir çocuk babası olan 30 yaşındaki Cemal Metin Avcı gözaltına alarak, sorgulamak üzere karakola götürdü.

CEMAL METİN AVCI İTİRAF ETTİ

Pınar Gültekin’in eski sevgili Cemal Metin Avcı, Emniyet’te verdiği ifadede, Gültekin’in ayrıldıktan sonra barışma teklifini reddettiğini ve bu nedenle kendisini öldürdüğünü itiraf etti. Gültekin’in katilinin cinayeti vahşice işlediği ve cansız bedeni bir ormanlık araziye attığı belirtildi.