En güzel Kurban Bayramı kutlama mesajları 2021

2021 Kurban Bayramı, geçen yıl olduğu gibi bu yılda koronavirüs pandemisi nedeniyle olabildiğince az ziyaretli geçecek. Ziyaret edemediğiniz eş, dost, akraba ve sevdiklerinize gönderebileceğiniz güzel, farklı, resimli Kurban Bayramı mesajlarını sizler için derledik. İşte sizler için hazırladığımız SMS olarak gönderebileceğiniz, Facebook, Twitter, sosyal medyada paylaşabileceğiniz en güzel 2021 Kurban Bayramı mesajları...

Müslüman alemi bir kez daha Kurban Bayramı’na erişmenin mutluluğunu yaşıyor. Bu yıl 19 Temmuz Pazartesi ve 23 Temmuz Cuma tarihleri arasında idrak edilecek olan kurban Bayramı için hazırlıklar sürüyor. Ancak son iki yıldır olduğu gibi bu bayramda koronavirüs (Covid-19) pandemisinin gölgesinde geçecek ve milyonlarca kişi salgın endişesi nedeniyle sevdiklerini ziyaret edemeyecek.

Ancak yanlarında olamasanız da bayram mesajları sevdikleriniz ile aranızdaki bağı güçlendirir. SMS, Twitter, Facebook, WhatsApp gibi ortamlardan sevdiklerinizin bayramını kutlamanız ve bu özel günün maneviyatını birlikte yaşamanız için en güzel bayram mesajlarını sizler için derledik…

EN ANLAMLI BAYRAM MESAJLARI

- Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu bir Kurban Bayramı diliyorum.

- Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun ve belki yorgun ama yinede mutlu, yine de umutlu bir bayram diliyorum. 

‘’O halde, Rabbin için namaz kıl, kurban kes.’’ (Kevser Suresi 108/2) Kurban Bayramı’nız mübarek olsun.

- Yüreğin umut ve sevgi, her anın bin bir mutlulukla dolu olsun. Sevdiklerin sonsuza kadar yanında olsun, Kurban Bayramın kutlu olsun.

- Bayram demek, barış ve kardeşlik demektir. Bayram demek, hatırlama - hatırlanma, heyecan ve huzur demektir. Kurban Bayramı'nız kutlu olsun

 - Özlemleri gideren, her türlü dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan bayramlar, sevgi ve hoşgörü duygularını güçlendirerek, sevinç ve mutluluğu yaşadığımız özel günlerdir. Sizin ve ailenizin Kurban Bayramı'nı tebrik ediyorum.

- Kardeşliğimizi daha da güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ülkemize, milletimize ve tüm İslam âlemine, hayırlar getirmesini Allah'tan temenni ediyorum. Güzel bir Kurban Bayramı diliyorum. 

- Aramızdaki mesafelere ve zorluklara inat, içten bir dua ve içten bir mesaj ile bütün mesafelerin anlamını yitirdiği bir Kurban Bayramı diliyorum. Bayramınız kutlu olsun…

- Benim ömrümde okyanuslar vardır, sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, ömrümde sonsuz sevdiklerim vardır. Bayramı ayrı geçirince üzüldüğüm… Kurban Bayramın kutlu olsun.

- Dua kapılarının sonuna kadar açık, bela ve kötülüklerin uzak olduğu hayırlı bir bayram diliyorum. Kurban Bayramı'nız kutlu olsun.