Gökhan Onur aslen nereli? Gökhan Onur nerede doğdu?

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) il başkanları açıklanmaya devam ediyor. Ali Babacan'ın elinden mazbatasını alan isimlerinden birisi de DEVA Partisi Trabzon Kurucu İl Başkanı Gökhan Onur oldu. Gökhan Onur kimdir? Gökhan Onur kaç yaşında? Gökhan Onur hangi okuldan mezun oldu? Gökhan Onur aslen nereli?

1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gökhan Onur, ilk ve ortaöğrenimini Trabzon’da tamamlamıştır. Bilkent Üniversitesi Bankacılık ve Finans Bölümü’nden 2008’de mezun olan Onur, 2008-2009 yılları arasında San Diego State Üniversitesi’nde altı aylık Gmat programına katılmış ardından da 2009-2011 yılları arasında California State Berkeley Üniversitesi’nde Uluslararası Finans ve Portföy Yönetimi olmak üzere iki ayrı sertifika programında yer almıştır.

2011-2012 yılları arasında San Fransisco Golden Gate Üniversitesi’nde Finans Yüksek Lisansı’nı tamamladı. Portföy Yönetimi üzerine hazırladığı tez ile mezun lan Onur,
2012’den günümüze gıda ve tütün sektörlerinde hizmet veren aile şirketinde dördüncü kuşak olarak Genel Müdürlük görevini yerine getirmektedir.

İyi derecede İngilizce ve orta derecede Fransızca bilen Gökhan Onur, evli ve bir çocuk babasıdır.