Gelecek vadeden altcoinler listelendi

Genç yatırımcılar sayesinde son yılların en büyük yatırım aracı haline gelen kripto paraların işlem hacmi rekor üstüne rekor kırıyor. 2021 yılı içerisinde yükselişe geçecek coinler hakkında birçok analist öngörüde bulunurken diğer yandan gelecek vadeden altcoinlerde son zamanlarda gündemi oldukça meşgul ediyor. İşte, önümüzdeki günlerde zirveyi zorlaması beklenen o altcoinler...

Gelişen teknolojiyle birlikte değişen yatırım anlayışı, parasını katlamak isteyen yatırımcılara yeni kapılar açtı. Uzun vadede her daim kazandıran, altın ve gümüşün yerini kripto paralar aldı. Hatta sanal para çılgınlığı öyle bir boyuta ulaştı ki, dijital paralar ilk defa dünya genelinde dolaşımdaki Amerikan dolarının tamamından daha değerli hale geldi.

113

Ancak özellikle son dönemde kripto para borsalarında yaşanan skandallar, yatırımcıların biraz daha temkinli olmasına, yaptırım yapacakları platformu ve kripto paraları ince eleyip sık dokumasınının önünü açtı. Ayrıca bu durum çok sayıda yatırımcının bilinçlenmesine olanak sağladı. 

213

Analist ve trader olan Coin Bureau, yeni bir videosunda 435.000 abonesine bir kimlik toplama protokolü olan Litentry’nin (LIT) dikkate değer bir büyüme potansiyeline sahip olduğuna inandığını söylüyor.

2021 yılı içerisinde yükselişe geçecek coinler hakkında birçok analist öngörüde bulunurken diğer yandan gelecek vaat eden altcoinlerde son zamanlarda gündemi oldukça meşgul ediyor. İşte kısa ve uzun vadede yükselişe geçmesi beklenen o altcoinler...


● Cosmos (ATOM)
413