Fütüristler Derneği okunması gereken fütürizm kitaplarını açıkladı! İşte en iyi yerli ve yabancı fütürizm kitapları...

Koronavirüs salgını nedeniyle evde daha çok vakit geçirmeye başlayan bireyler, bu süreçte tozlu raflarda okunmayı bekleyen kitapları okumaya başladı. Okunacaklar listesini tamamlamak üzere olanlar ise yeni kitaplar aramaya koyuldu. Kitap seçmekte kararsız kalan kitapseverlerin imdadına ise sanal platformlarda dolaşıma giren kitap listeleri yetişti. Fütüristler Derneği de en iyi fütürizm kitaplarını listeleyerek kitapseverler ile paylaştı.

Koronavirüs salgınıyla birlikte evde geçirilen zamanın artmasıyla, bireyler sosyal medyayı daha aktif kullanmaya ve tozlu raflarda okunmayı bekleyen kitaplarını okumaya başladı. Okunacaklar listesini tamamlamak üzere olanlar ise yeni kitaplar aramaya koyuldu. Kitap seçmekte kararsız kalan kitapseverlerin imdadına ise Fütüristler Derneği yetişti.

Dernekten yapılan açıklamada evde kalınan bu süreçte olumlu geleceğe hazırlanmak adına okunması gereken kitaplar önerildi. Dernek ayrıca okuyucuların iki listeden en beğendikleri kitabı #futuristchallenge etiketiyle sosyal medyada paylaşmaları çağrısında bulundu. İşte Fütüristler Derneği’ne göre en iyi yerli ve yabancı fütürizm kitapları…


121
EN İYİ 10 YERLİ FÜTÜRİZM KİTABI 

1 – Oyun Bitti / Salim Kadıbeşegil 

221
2 – Tıpta Sessiz Devrim / Serdar Savaş 


3 – Ne Yapabilirim? / Gündüz Vassaf 
421