Eurasia Airshow 2020 bu yıl online gerçekleşecek

Türkiye’nin şova dayalı ilk havacılık organizasyonu Eurasia Airshow, pandemi nedeniyle bu yıl online olarak yapılacak…

Bu yıl Brezilya’dan Bangladeş’e dünyanın tüm ülkelerinden geniş bir saat diliminde yapılacak Eurasia Airshow 2020, pandemi nedeniyle bu yıl 2-6 Aralık 2020 tarihlerinde online olarak yapılacak. Bir çok farklı ülkenin savunma bakanları, hava kuvvetleri komutanları, savunma sistemleri direktörleri, uçak sanayinin üst düzey yöneticileri ve endüstrinin liderleri katılacak.

2-6 Aralık 2020 tarihleri arasında yapılacak Eurasia Airshow 2020, dünya havacılık ekosistemini oluşturan devlet kurumları, askeri heyetle, şirketler ve sektör profesyonellerinin buluşma noktası olacak. Eurasia Airshow 2020 30’u aşkın ülkeden katılımcı firmalar ve askeri heyetleri bir araya getirecek.

 Romanya Savunma Bakanı, Ürdün Ulaştırma Bakanı, Belarus Savunma Sanayi Bakanı, Zambia Savunma Bakanı, İngiltere Savunma Sanayi Başkanı, Filipinler Savunma Sanayi Müsteşarı, Lübnan Hava Kuvvetleri Komutanı, Bangladeş Savunma Sanayi Başkanı Ürdün Genel Kurmay Başkanı, Pakistan Genelkurmay Başkanı, Macaristan Hava Kuvvetleri Komutanı, Bangladeş Hava Kuvvetleri Komutanı gibi birçok sivil ve askeri yetkili heyetleriyle katılım gösterecek.

Fuar boyunca, Hava Savunma Sistemleri, Uçakların Aerodinamiği, Güdümlü Roket Sistemlerinin Geleceği, Sivil Havacılıkta Covid 19 Etkisi gibi birçok konu uluslararası katılımcıların konuşmalarıyla da gerçekleşecek. Eurasia Airshow 2020’ye şu anda 6 bakan, 4 genelkurmay başkanı, 11 hava kuvvetleri komutanı, çeşitli düzeylerde yardımcıları ve 30’u aşkın ülkenin askeri heyeti katılımını açıkladı.