Enerji içeceğinin de akıllısı artık mevcut !

Dünyanın ilk akıllı enerji içeceği olarak lanse edilen Qualia Nootropic Energy ise beyninize sadece gerçekten ihtiyaç duyduğu şeyleri veriyor.

Bugün milyarlarca dolarlık bir endüstri haline gelen enerji içeriklerinin pek çoğu, 200 ila 400 miligram kafeinin yanı sıra kutu başına 30 ila 50 gram şeker içermektedir.


16

Enerji içeriklerinde yer alan yoğun şeker ve kafein, beyinde uyarıcı görevi görmesine olmasına rağmen, aslında beyin fonksiyonunuzu veya performansınızı iyileştirmiyor. Bununla birlikte nootropik ilaçlar (halk arasında beyin dopingi ve zeka artırıcı olarak da bilinir) endüstrisinde en saygın firmalardan biri olan Neurohacker Collective, tüm bunları bilgileri 180 derece değiştirecek bir enerji içeceği üretti.

26

Bilimsel olarak kanıtlanmış uyarıcıları kullanarak, dünyanın ilk gerçek akıllı enerji içeceğini yaptıklarını iddia eden Kaliforniya merkezli şirket, Qualia Nootropic Energy adını verdikleri içeceğin, odaklanmayı ve motivasyonu artırmaya yardımcı olan sağlıklı ve uzun ömürlü bir enerji kaynağı olduğunu belirtiyor.

Qualia Nootropic Energy’de sadece dört gram şeker ve küçük bir fincan kahvede alacağınız kadar kafein bulunuyor. Bilimsel olarak onaylanmış dokuz nootropik ve genel sağlığı teşvik eden üç ek bileşenle zenginleştirilen enerji içeceği, hafıza, yaratıcılık ve motivasyon gibi zihinsel fonksiyonları artırmayı vadediyor.

46