Sunucu Burak Akkul yoğun bakıma alındı! Eşi sinir krizi geçirince...

Geçtiğimiz haftadan bu yana yeni tip koronavirüs tedavisi devam eden Çok Gezenti programının sunucusu Burak Akkul, tedavi gördüğü hastanede yoğun bakıma alındı. Sinir krizi geçiren ve baş ağrısı, kusma şikayetleri bulunan eşi Seda Akkul ise karantinaya alındı.

Teve2’de Çok Gezenti programını eşi Seda Akkul ile birlikte hazırlayarak sunan Burak Akkul, geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabından yeni tip koronavirüsten (Covid-19) şüphelendiğini belirterek, test yaptırdığını duyurmuştu.

Test sonuçlarının pozitif çıkmasının ardından hastanede gözetim altında alınan sunucudan bu sabah üzücü bir haber geldi.

Durumu ağırlaştığı için yoğun bakıma alınan ünlü sunucunun tedavisinin uyutularak devam ettirildiği bildirildi.

Burak Akkul’un eşi Seda Akkul’un ağabeyi tarafından sosyal medyada paylaşılan bilgiye göre, ünlü sunucu yoğun bakımda gözetim altına alınırken, eşi Seda Akkul da kusma ve baş ağrısı şikâyetlerinden dolayı eşinin yanında karantinaya alındı.

Burak Akkul’un sosyal medyada paylaşılan ‘Burak Akkul öldü mü?’ vb. mesajlardan etkilenerek duygusal bir çöküntü yaşamasından dolayı yoğun bakımda tedavi altına alındığını belirten Hüseyin Arslan, şu mesajı paylaştı:

“Merhaba. Ben Burak Akkul’un kayınbiraderiyim. Seda Akkul’un ağabeyi. Burak bildiğiniz üzere hastanede tedavisi süren corona teyit edilmiş olarak yatıyorken dün akşam saatlerinde yoğun bakım ünitesine alındı. Okuduğu haberler ve duygusal kişiliği mücadelesinde yorucu bir hal aldı. Bu nedenle ilaç verilmek suretiyle uyku halinde tedavisine devam ediliyor. Bugün akşam saatlerinde hastaneye giderek doktoruyla görüştüm ve ellerinden gelen en iyi şekilde Burak’la ilgilendikleri bilgisini aldım.”

“KARDEŞİM SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ”

“Seda, corona etkisinden kurtulmak üzereydi, çok güçlüydü, ayaktaydı, her zaman öyledir dağ gibi kardeşim. Dün gece tüm gece uyuyamamış ağlamış, inanın çok az ağlar. Bünyesi zayıflamış, zaten bir lokma yiyemiyor günlerdir, bugün ne ateş, ne baş ağrısı, sürekli sinir krizi halinde ağladığı ve kustuğu için eşinin yanında karantinaya alındı.”