Bu kripto paralar yüz kat yükselecek!

Kripto para influencer’ı ve yatırımcısı Lark Davis, 100 kat yükselme potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü ve oracle alanında hızla büyüyen Chainlink’in (LINK) hakimiyetine meydan okuyabileceğine inandığı üç dijital para birimini paylaştı.

Covid-19 pandemisinin kısa süre içinde küresel bir salgına dönüşmesiyle, dijitalleşme çağına geçiş hız kazandı ve sanal paralara ilgi bir hayli arttı. Kripto para kullanımının küresel bir fenomen haline geldiği bu dönemde, para influencer’ı ve yatırımcısı Lark Davis, iddialı bir öngörüde bulundu ve bazı kripto paraların yüz kat yükseleceğini açıkladı. 

18

Davis’in 100 kat yükselmesini beklediği kripto para birimleri arasında bir numarada bu ay sert bir düşüş yaşayan merkeziyetsiz ilk oracle olan Band Protocol (BAND) yer alıyor.

28

Davis, BAND’ın yaklaşık 150 milyon dolarlık piyasa değerinin onu yeni zirvelere taşıyacağına düşündüğü parabolik bir yükselişe hazırladığını belirtiyor.

Ünlü yatırımcıya göre Chainlik’in (LINK) en büyük rakibi BAND.

Davis’in paylaştığı listenin iki numarasında PoW algoritmasını kullanan Ethereum tabanlı bir oracle olan Tellor (TRB) yer alıyor. 

Ona göre Tellor, farklı yaklaşımı ile dikkat çekiyor. Madencilerin verileri zincir üzerinde aktarmadan ve akıllı sözleşmeleri güçlendirmeden önce derlemelerine olanak tanıyor olması farklı yaklaşımına basit bir örnek. 

48