Fox News belgeleri inceledi: Biden - Soros bağlantısı deşifre oldu

ABD Başkanı Joe Biden'ın oyları hızla erirken Governing for Impact (GFI) belgelerini inceleyen Fox News, Soros tarafından finanse edilen gizli bir grubun Biden yönetimindeki isimler ile bağlantısını ortaya çıkardı.

Quantum Fonu Grubu'nun baş yatırım danışmanı olan Soros Fund Management LLC'nin başkanı George Soros, aslen Macar asıllı bir ABD'li milyarder. Hem dünya siyasetinde hem de ABD iç siyasetinde sık sık gündeme gelen Soros bu kez de oyları her geçen gün eriyen ABD Başkanı Joe Biden'ın ekibinden çıktı. 

114

Governing for Impact (GFI) isimli gizli bir grubun George Soros'tan milyonlarca dolar fon aldığını tespit eden Fox News, söz konusu grubun Başkan Biden yönetimi ile birlikte politikaları şekillendirdiğini iddia etti. 

214

Çevre, sağlık, barınma ve çalışma sistemindeki yeni politikalar üzerine çalışan GFI, Trump dönemindeki deregülasyonların tersine çevrilmesi için kamuoyu oluşturulmasında da önemli rol oynuyor. 

GFI tarafından oluşturulan 20'den fazla politikanın yürürlüğe alındığını tespit eden Fox News, perde arkasında yapılan bu anlaşmaya da dikkat çekiyor. 

414