2021 yılında yatırım yapılabilecek en iyi kripto paralar açıklandı

Gelişen teknolojiyle birlikte insanoğlunun yatırım anlayışı da bir hayli değişti. Her daim güvenli liman olarak görülen altın ve gümüşün yerini sanal paralar aldı. Popüler kripto para birimi analisti Lark Davis, 2021 yılında yatırım yapılabilecek en iyi kripto paraları açıkladı.

Gelişen teknolojiyle birlikte insanoğlunun yatırım anlayışı bir hayli değişti. Ülkelerin varlığını sürdürmek ve ekonomilerini ayakta tutabilmek adına her yolu denediği bu dönemde, güvenli liman olarak görülen altın ve gümüşün yanı sıra kripto paralara ilgi arttı. 

Kripto para birimi trader’ı ve analist Lark Davis, yenilenen Bitcoin boğa döngüsünde altcoin’lerin 100x ila 1000x arasında artış gösterebileceğini belirtti.

110
Popüler kripto para birimi analisti Lark Davis, altcoin’lerin 2021’in en iyi yatırımları olacağını söylüyor.  Analist, Bitcoin’in iyi işleyeceğini kaydediyor, ancak Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Satoshi Vision (BSV), Litecoin, Dash (DASH) ve diğerleri gibi ödeme birimlerinden ve Bitcoin forklarından kaçınmayı öneriyor.
210

Davis ayrıca, Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) gibi ana oyuncularla, yeni stablecoin projelerinden ve düşük likidite varyantlarından kaçınmayı öneriyor.

Ek olarak, analist, “zombi zinciri” olarak adlandırdığı Ethereum Classic konusunda da bearish düşüncelere sahip. Pazara girmekte olan bir klon seli olduğu göz önüne alındığında, “ucuz kopyala ve yapıştır DeFi” projelerine yatırım yapılmaması konusunda uyarıda bulunuyor.
410