2021 Mayıs ayında yükselişe geçecek kripto paralar açıklandı

Son yıllarda gelişen teknoloji, yatırım anlayışını değiştirdi. Her dönem güvenli liman olarak görülen altın ve gümüşün yerini sanal paralar aldı. Kripto para piyasasının popüler analistlerinden biri olan Austin Arnold, mayıs ayında yükselişe geçmesini beklediği kripto paraları açıkladı. İşte önümüzdeki günlerde yükselişe geçeceği öngörülen kripto para birimleri...

Son dönemin gözde yatırım aracı olarak görülen kripto para sektöründe yeni gelişmeler yaşanıyor. Genç yatırımcılar sayesinde son yılların en büyük yatırım aracı haline gelen kripto paralar, geçmişten süregelen yatırım anlayışının değişmesini sağladı.
115
Finans dünyasını değiştiren kripto paralar, dünyanın her yerinde yatırım aracı olarak tercih ediliyor. Özellikle dünyada en çok kripto para kullanan ülkelerden biri olan Türkiye'de günlük işlem hacmi bir milyar doları aşmış durumda. 

215
Kripto para piyasasının popüler analistlerinden biri olan Austin Arnold’a göre, sanal para çılgınlığı önümüzdeki yıllarda bambaşka bir boyuta taşınacak. 

Peki, piyasaların seyri önümüzdeki günlerde nasıl olacak? 2021'in Mayıs ayında yükselişe geçmesi kripto paralar hangileri?

● Bitcoin (BTC)


415