15 Temmuz sözleri ve mesajları… Şehitleri anabileceğiniz en anlamlı, resimli 15 Temmuz mesajları ve görselleri

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajları bugünün en çok araştırılan konuları arasında yer alıyor. 15 Temmuz 2016’nın 4. yıl dönümünde bu yıl da törenler düzenlenecek, şehitlerimiz için dualar okunacak. Bu özel günde, vatandaşlar, kanlı darbe girişimi karşısında Türk milletinin direnişini hatırlatmak ve içindeki duyguları paylaşmak için 15 Temmuz mesajları ve sözleri araştırması yapıyor. 2020 yılı en güzel, anlamlı, resimli 15 Temmuz mesajlarını sizler için derledik...

İşte 15 Temmuz'un resimli mesajları ve 15 Temmuz'a dair merak edilen her şey...

15 TEMMUZ MESAJLARI

*Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Tüm şehitlerimizin Ruhu şad olsun.

*Bu vatan toprağın kara bağrında, sıra dağlar gibi duranlarındır. Bir tarih boyunca, onun uğrunda, kendini tarihe verenlerindir.

*Bu millet demokrasiyi 15 Temmuz'da bütün dünyaya göstermiştir. 15 Temmuz gecesi milli iradeyi hiçe sayanlar bir tek şeyi hesaba katmadı; egemenlik kayıtsız şartsız milletindir!

*15 Temmuz mücadelemizin zirvesi, şanlı milletin zaferidir! Gururumuz, kahramanlarımız 15 Temmuz şehitlerimizi, darbecilerin durdurulmasının sene-i devrinde dualarla, hasret ve özlemle anıyoruz.

*15 Temmuz kahraman Türk milletinin demokrasi bayramıdır. Kutlu olsun.
Bu vatan toprağın kara bağrında, sıra dağlar gibi duranlarındır. Bir tarih boyunca, onun uğrunda, kendini tarihe verenlerindir.